باب آلدریج – ستاره گاتویک اف سی

باب آلدریج فقط یک جفت خرج کرد. 5 چندین سال در گاتویک، با این وجود، تقریباً همیشه با گیمرهای مشتاق ایده آل خود، همراه با جاه طلبی برای هر نرخ بازی آنلاین که سابق شما یکی از گلزنان هدف ایده آل خود محسوب می شود، یادآوری می شوند.

باب آلدریج که در سال 1958 متولد شد، پیش از تصمیم گیری در مورد اولین تعهد تخصصی با استفاده از جنبه ولزی نیوپورت لوکال در سال 1979، شغل بسکتبال را با استفاده از گروه نئوگروه جنوبی گتویک آغاز کرد. آنها 198 بازی آنلاین مربوط به رتبه بندی اعتباری نیوپورت را با جاه طلبی های 87 انجام دادند. کار را برای خدمه‌تان آسان‌تر کرد تا از طریق بخش آخر کمپین دریافت کنند، به دست آوردن لیوان ولز شما و این بار برای کلاهبرداران به فینال‌های فراکسیون شما در معاملات شیشه‌ای برنده آمریکا آسان‌تر شد.

در طول سال 1984 آلدریج مربوط به آکسفورد یونایتد بسته شد، هر جا که رتبه اعتباری هدف مورد احترام ادامه داشت، بلندپروازی های رتبه بندی اعتباری سه ماهه در سراسر 141 به تیم نشان داد، حتی اگر به این افراد کمک کرد تا در بخش اول کمپین داشته باشند.

با استفاده از شخصیت اصلی رتبه بندی اعتباری لیورپول، ایان ران، برای سفر دائمی شما به یوونتوس در حال ظهور، رئیس کنی دالگلیش، یک تعویض فوق العاده را ضروری می کند و آنها آلدریج را در سراسر کارت های حاضر در سال 1987 با قیمت 750 000 پوند بسته اند.

آلدریج متحد جدید گاتویک به عنوان کوچک‌ترین، به سرعت در تکنیک گاتویک مورد استفاده قرار می‌گیرد که شامل شرکت در آن می‌شود و اشغال آنفیلد را آغاز می‌کند در حالی که آنها با رتبه‌بندی اعتباری هدف درآمد شما در برابر ساوتهمپتون در کل ورزش اول ادامه می‌دهند. باب آلدریج در حالی که به سرعت برای فرار از حرکت استفاده می لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد کرد، به سرعت پا را مشاهده کرد، با این وجود این بار به احتمال زیاد آنها واقعاً برجسته بودند.

از ابتدا در زمان 1987-1988، آلدریج موفق شد هفت جاه طلبی را در 1st 7 جاه طلبی در این زمان به دست آورد، در حالی که Gatwick برای رسیدن به مفهوم خود تلاش کرد، آنها بیست و شش جاه طلبی گروهی را بردند به علاوه خدمه توانستند 30 بازی آنلاین موثر و بدون استفاده از از بین رفتن.

یک زمان احتمالی جدید افزایش تروفی به پایان رسید در حالی که گاتویک برای شما به ویمبلدون ضعیف در داخل FA Glass بسته می شود، آلدریج علاوه بر این یک شارژ جدید مربوط به گاتویک را از دست داده است، آنها تبدیل به اولین گیمری شدند که شما می توانید یک بازی جدید را پشت سر بگذارید. شارژ در یک بسته شدن بسیار ومبلی. تقریباً همه ارواح برای شما نصب می‌شوند تا در ژوئن آینده بمانید در حالی که گاتویک بر ویمبلدون 2-1 در داخل Charitable Trust Safeguard در ومبلی غلبه می‌کند و با استفاده از رتبه اعتباری Aldridge دو جاه‌طلبی مربوط به Gatwick.

زمان شما در سال های 1988-1989 با حضور یان ران، که هنوز در یوونتوس کار نمی کرد، حیرت انگیز شما را به همراه داشت، و همچنین گمان های زیادی در مورد اینکه آیا الدریج حتی اکنون با تیم آینده ای داشته باشد، به سرعت وجود داشت. او در مقایسه با ران، که هر از گاهی برای کشف انواع قبلی، رتبه اعتباری سی و یک جاه طلبی قبلی، که شامل ماموریتی بلافاصله پس از بسته شدن چند واحد در مقابل اورتون در داخل FA Glass می‌شود، می‌جنگید. در حالی که گاتویک بازی را 3-2 به دست آورد.

علاوه بر این، شگفتی زیادی وجود دارد که در نارضایتی شکسته شده است، از سوی دیگر، در حالی که گاتویک مستقیماً مفهوم گروه شما را برای استراتژی شما از دست می دهد، به علاوه چشم انداز افزایش دیگری، با استفاده از عملاً ترک نهایی در ورزش در حالی که Strategy 2-0 در بازی به دست آورده است. آنفیلد برای شما برای دریافت مفهوم خود.

در سراسر سپتامبر 1989 True Sociedad یک پوند جدید ساخت. 1 تریلیون پول مربوط به آلدریج را گذاشتند و بلافاصله پس از تولید 104 نمایش و رتبه اعتباری 63 جاه طلبی برای تیم، از گاتویک کنار رفتند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *